2017 YILI 
FAALİYET RAPORU 
KABUL EDİLDİ
 
5302 Sayılı İl Özel İdaresi Kanununun 39. Maddesi, 5018 Sayılı Mali Yönetim Kontrol Kanununun 41. Maddesi ve faaliyet raporları hazırlanmasına ilişkin yönetmelik doğrultusunda hazırlanan İl Özel İdaresinin 2017 yılı Faaliyet Raporu İl Genel Meclisinin 5 Mart 2018 Pazartesi günü yapılan toplantısında İl Genel Meclisine sunuldu.
 
2017 Yılı Faaliyet Raporuyla ilgili Vali Yardımcısı Genel Sekreter vekili Murat SARI ayrıntılı olarak açıklamalarda bulundu;
 
Meclis Üyelerinin sordukları soruları cevaplandırarak “İl Özel İdaresinin çalışmalarından duyduğu memnuniyeti, özellikle araç gereç temini ve İdaremizin belli proğramlar ve hedefler doğrultusunda yürüttüğü özverili ve başarılı hizmetler sebebiyle başta, Sayın Valimiz Dr. Mehmet TEKİNARSLAN olmak üzere, İl Genel Meclisimiz ve  İdaremizdeki bütün çalışanlarımıza teşekkür ediyorum, Bu çalışmalar yürütülürken Kurumun mali disiplini ön plana alınmış, bütçe açığı oluşmayacak bir şekilde gelir-gider dengesi oluşturulmuş, bütçe denkliği sağlanmasına özel önem verilmiş olup, İdaremiz borçsuz, yatırımlarını aksatmadan gerçekleştirebilen bir kurum haline gelmiştir.” dedi.
 
 İl Genel Meclis Başkanı M. Metin KARAKUŞ Faaliyet Raporunun kabulü ile ilgili olarak ;

"İdaremizle işbirliği halinde uyumlu bir çalışma sergileyerek, hizmet verdiğimiz kişi ve kurumların memnuniyetini en üst seviyede tutmaya gayret gösteren, sürekli iyileşmeyi ve hizmet standardını yükseltmeyi hedefleyen, ilimizin gelişimine katkıda bulunmak için çalışan, başta Hükümetimiz, Milletvekillerimiz, İl Genel Meclisi ve İdaremizin başta Vali Yardımcısı Genel Sekreter vekilimiz olmak üzere İdaremizin her kademedeki kıymetli çalışanlarına şahsım ve İl Genel Meclisi Üyeleri adına teşekkürlerimi sunuyorum." dedi.
 
Faaliyet Raporu katılan Meclis Üyeleri tarafından oy birliği ile kabul edildi.
 
 


 


 
Kilis İl Özel İdaresi - Web Master Serkan SAYAOĞLU
 e-Posta : ozelidare@kilisozelidare.gov.tr
KİLİS İL ÖZEL İDARESİ
ÖNCÜPINAR MAHALLESİ TİBİLEVLERİ YANI ÇEVRE YOLU ÜZERİ
 ÖZEL İDARE GSM : 0536 382 26 00 - 0348 813 99 68 - 69 / Fax : 0348 813 26 95
Tüm Hakları Saklıdır © 2016